Menu

ICesign studios

Sme tím grafikov a programátorov zameraných najmä na marketing na internete. Skúsenosti našich členov siahajú do roku 2006, kedy začali s tvorbou webstránok. ICesign Studios vznikol začiatkom roka 2010 s cieľom priniesť niečo nové do sveta webstránok. Každú nami vytvorenú webstránku robíme so srdcom a s cieľom vytvoriť kreatívne, jedinečné a nové dielo, ktoré osloví ľudí. Využívame pritom moderné spôsoby tvorby webstránok a používame nami vytvorené skripty.

Dokážeme Vám vytvoriť webstránku šitú na mieru

V prípade záujmu Vám vieme vytvoriť webstránky s možnosťou vlastnej správy, ale aj so správou nášho admina (úprava obsahu, dopĺňanie noviniek, zmena cenníkov, pridávanie reklám ...).

Nezáleží na tom, či ste súkromná osoba, živnostník, alebo veľká firma.

Jednoduché webové prezentácie Vám vieme vytvoriť už od 70€. Prezentačné webstránky s moderným dizajnom Vám vytvoríme v krátkom čase už od 150€. Neváhajte a kontaktujte nás.

Potrebujete logo, reklamný baner, alebo inú grafiku?

Vytvoríme pre Vás logo, grafiku, alebo reklamný baner podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Zákazníkovi zhotovíme aspoň tri návrhy, ktoré následne spolu doladíme so zákazníkom.

Čo dokážeme?

Od jednoduchých webstránok po portály

Prezentačné webstránky

Rezervačné systémy na mieru

Informačné systémy na mieru

Internetové obchody (Opencart)

Návrh loga

Grafika

Internetové reklamy


Administračný systém na správu obsahu na mieru, Open source CMS Wordpress, Open source CMS OpenCart (e-shopy)

Technológie: XHTML, HTML5, CSS2/CSS3, Javascript (jQuery), Bootstrap v3/v4/v5, PHP (Yii 2 framework), MySQL, Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Pri dopytovaní webstránky nad 500€, spravovanie webstránky na 1 mesiac ZADARMO. Taktiež ZDARMA hosting webstránky na prvý rok.


Ak preferujete osobné stretnutie, vieme sa s Vami stretnúť v týchto mestách: Ostrava (ČR), Havířov (ČR), Michalovce (SR), Košice (SR).

Kontaktujte nás

Ak Vás akákoľvek z našich ponúk zaujala, alebo sa chcete informovať, prosím vyplňte nižšie uvedený formulár, alebo nás kontaktujte na [email protected].

Údaje označené "*" sú povinné
 
 
 


 
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist